sobota, 22 listopada 2014

Ostatnie eventy + informacje na temat ciąży i porodu + wiele więcej

Witajcie !! Jak pewnie większość z Was już wie, razem z autorką bloga o księżniczce Victorii oraz z jeszcze jedną blogerką przygotowałyśmy niespodziankę :)

Tak więc najnowsze informacje o Char znajdziecie na:

ksieznamonako.blogspot.com 


Zapraszamy !!

Jak wiecie i widzicie z blogiem krucho, tak więc ja już kończę swoją pracę, przygodę z pisaniem i życzę powodzenia Naszej koleżance :)

5 komentarzy:

 1. ksiazka TAJEMNICE WINDOSOROW http://www.empik.com/tajemnice-windsorow-rybarczyk-marek,p1075833760,ksiazka-p

  Czy powszechnie lubiani William, Kate i ich dziecko uratują monarchię?

  Czy tron po Elżbiecie II przejmie jej syn Karol, zwany złośliwie Karolem III Ostatnim, czy ukochany wnuczek królowej? Czy poddani nadal zechcą płacić 62 pensy rocznie za przyjemność oglądania tej jedynej w swoim rodzaju „opery mydlanej”?

  Królowa Wiktoria i jej mąż Albert pasjonowali się... seksem. Siedmioro dzieci i służba mogli wpaść do pokoju w najmniej odpowiednim momencie. Stąd ich małżeńskie łoże połączył z drzwiami najnowszy gadżet − elektryczny zamek automatyczny.
  Sekrety Wiktorii to drobiazg w porównaniu z tajemnicami jej syna, Edwarda VII. Przysparzał on swemu ojcu Albertowi, matce królowej i oczywiście żonie Aleksandrze niekończących się zgryzot. Często ulegał szaleństwu hazardu i podobno zdołał zaliczyć w swym życiu z półtora tysiąca kochanek (statystyki to niepewne i być może niepełne).

  Windsorowie śmiali się z prowincjonalnego, austriackiego akcentu Hitlera. Jak przystało na typowych londyńczyków, doskonale mówili po... niemiecku.

  „Nie możesz być królem z takimi uszami!”, tłumaczył młodemu Karolowi jego kuzyn i mentor lord Louis Mountbatten. Słynny brytyjski fotograf Norman Parkinson przypinał mu je taśmą do szyi i dopiero wtedy rozpoczynał sesję. Elżbieta II nie wysłała Karola na operację, by zlikwidować „płetwy Windsorów”. Ten kompleks zawsze towarzyszył Karolowi.

  Elżbieta bardzo ponoć lubi cyniczną formułę: „Nieważne, czy członkowie rodziny królewskiej dopuszczają się grzechów, jedyny prawdziwy grzech to dać się złapać”. Tej umiejętności zabrakło wielu Windsorom.


  „Tajemnice Windsorów” odsłaniają kulisy brytyjskiej dynastii. Korzystając z nowych prac historyków brytyjskich autor opisuje: tajemnice dworu i ekscesy seksualne, współpracę Edwarda VIII z nazistami i problemy małżeńskie Elżbiety II oraz nowe okoliczności ostatniego romansu i śmierci Diany w paryskim tunelu. Czy równie popularni jak Diana - Kate, William i ich dziecko utrzymają prestiż monarchii w nadchodzącej epoce nielubianego księcia Karola?

  Czy czytelnik będzie miał odwagę czytać tę książkę? Być może lektura tak wstrząsających historii wywróci jego wizję świata , czyniąc go pełnym pułapek i mrocznych tajemnic. Sięgając po Sekrety Windsorów robi się to na własną odpowiedzialność. Ciekawość jest największą pułapką a wiedza prawdziwym afrodyzjakiem. Wybór należy do czytelnika!

  OdpowiedzUsuń
 2. GEORGE:
  Fajny, ale po kim ma ciemne oczy? Z genetycznych krzyżówek to niemożliwe. Will jeST niebieskooki a Kate zielone ma oczy a mlody brazowe/czarne. PO KIM?

  http://ksieznakate.blogspot.com/2014/12/nowe-zdjecie-ksiecia-georgea.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na mojego bloga poświęconemu Natalii Oreiro, liczę że wpadniesz i zostawisz po sobie jakiś ślad. Mam nadzieję, że Ci się spodoba i będziesz moim regularnym gościem :)
  natalia-oreiro-pl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń